Laatste Nieuws

Persoonlijke resultaten per klasse van de Najaarscompetitie 2018

Gepubliceerd op 06 December 2018

Hieronder volgen de eindstanden van de persoonlijke resultaten behaald in de najaarscompetitie 2018 per afzonderlijke klasse :

T.V.S. 1     2e klasse A :     (aantal deelnemende spelers : 23)

  • 01     30 uit 30   100 %     Stephan Bont (Maarssen 1)
  • 02     09 uit 09   100 %     Remy Venema (U.T.T.C. 3)
  • 03     23 uit 27     85 %     Jan van de Beek (T.V.S. 1)
  • 04     24 uit 30     80 %     Nico Blok (Otio 1)
  • 05     18 uit 30     60 %     Henny Pauw (Otio 1)
  • 09     17 uit 30     57 %     Edwin Vetkamp (T.V.S. 1)
  • 14     12 uit 30     40 %     Rein Schellingerhout (T.V.S. 1)

T.V.S. 2     4e klasse G :     (aantal deelnemende spelers : 21)

  • 01     15 uit 15    100 %     Wouter Blok (Woerden 7)
  • 02     23 uit 26      88 %     Andre Opendorp (T.V.S. 2)
  • 03     20 uit 27      74%      Bert Akkermans (Shot 5)
  • 04     17 uit 24      71 %     Erwin Oussoren (T.V.S. 2)
  • 05     20 uit 30      67 %     Gerrit Leeflang (Shot 5)
  • 14     12 uit 29      41 %     Bart van Vugt (T.V.S. 2)

T.V.S. 3     5e klasse C :     (aantal deelnemende spelers : 25)

  • 01     26 uit 26    100 %     Kees de Koning (T.V.S. 3)
  • 02     20 uit 21      95 %     Lars Evers (De Vaart 3)
  • 03     20 uit 24      83 %     Theo Oskam (Laren 2)
  • 04     09 uit 12      75 %     Jan Schoeber (Hilversum 19)
  • 05     16 uit 22      73 %     Nico Wallet (T.V.S. 3)
  • 08     17 uit 25      68 %     Gerrit Barten (T.V.S. 3)
  • 09     07 uit 11      64 %     Evert van de Beek (T.V.S. 3)

T.V.S. 4     5e klasse E :     (aantal deelnemende spelers : 18)

  • 01     19 uit 21       90 %     Wim van Elteren (Maarssen 5)
  • 02     08 uit 09       89 %     Tom van Dolen (Maarssen 5)
  • 03     15 uit 18       83 %     Sylvia Nieuwenbroek (Hoogland 6)
  • 04     17 uit 24       71 %     Ahmad Shuraih (H.T.T.C. 9)
  • 05     12 uit 18       67 %     Eric Capello (Hoogland 6)
  • 13     08 uit 24       33 %     Mike Opendorp (T.V.S. 4)
  • 14     08 uit 24       33 %     Willem Verwoerd (T.V.S. 4)
  • 18     05 uit 24       21 %     Niels Harinck (T.V.S. 4)

T.V.S. 1 (DUO)     2e klasse C :     (aantal deelnemende spelers : 22)

  • 01     09 uit 10     90 %     Jeroen Schuurman (Over 't Net 2)
  • 02     16 uit 18     89 %     Jesper Rademaker (Bijmaat 1)
  • 03     09 uit 12     75 %     Roel Bakker (ZETA 1)
  • 04     06 uit 08     75 %     John Verheuvel (Over 't Net 2)
  • 05     03 uit 04     75 %     Bas van der Graaff (Over 't Net 2)
  • 13     09 uit 20     45 %     Geurt Geurtsen (T.V.S. 1)
  • 14     06 uit 18     33 %     Gerard van Viegen (T.V.S. 1) 

T.V.S. 2 (DUO)     3e klasse D :     (aantal deelnemende spelers : 17)

  • 01     14 uit 16     88 %     Dennis Wijsbeek (T.V.S. 2)
  • 02     05 uit 06     83 %     Joost de Kleijn (Huizen 1)
  • 03     05 uit 06     83 %     Erik Valkenburg (T.V.S. 2)
  • 04     12 uit 16     75 %     Ronald Wildschut (Vlug en Vaardig 1)
  • 05     08 uit 12     67 %     Henk Brouwer (H.T.T.C. 3)
  • 08     05 uit 10     50 %     Serge Hoek (T.V.S. 2)

.


« Terug

Lid worden?

Bij interesse voor lidmaatschap van TVS vult u onderstaand formulier in. Wij nemen dan contact met u op.

Naam *
Telefoon *
E-mail *

* verplicht in te vullen velden

Activiteitenagenda

  • Dubbeltoernooi17 Dec -
  • Mix toernooi07 Jan -
  • Aanvang competitie Senioren28 Jan -
  • Ladderavond25 Feb -
  • Clubkampioenschap 201906 May -
  • Ladderavond20 May -

Sponsors

  • Anemone Horse Trucks
  • Lasbedrijf den Hartog
  • Rema Automaterialen
  • Cluistra Aanhangers BV
  • PJ Milieu BV
  • Dimetra - Holland
  • Brave Ideas BV | Hoek Marketing Support
  • Van Braak Accountants
  • Bikers Best Goldwings