Voorjaarscompetitie 2019 team 2 senioren : 4e klasse C

Teamsamenstelling :

3512897  Erwin Oussoren

3773571  Andre Opendorp

3365441  Bart van Vugt

  • 14301   6-4     T.V.S. 2 - Gispen 6
  • 14302   6-4     Leerdam 2 - V.T.V. 9
  • 14303   4-6     Batua 1 - Otio 2
  •  
  • 14306   8-2     V.T.V. 9 - Batua 1
  • 14304   5-5     Otio 2 - T.V.S. 2
  • 14305   7-3     Gispen 6 - Leerdam 2
  •  
  • 14307   4-6     T.V.S. 2 - Leerdam 2
  • 14308   6-4     Batua 1 - Gispen 6
  • 14309   5-5     V.T.V. 9 - Otio 2
  •  
  • 14310   2-8     Batua 1 - T.V.S. 2
  • 14312   8-2     Leerdam 2 - Otio 2
  • 14311   1-9     Gispen 6 - V.T.V. 9
  •  
  • 14313   7-3     T.V.S. 2 - V.T.V. 9
  • 14315   2-8     Leerdam 2 - Batua 1
  • 14314   6-4     Otio 2 - Gispen 6
  •  
  • 14317   4-6     V.T.V. 9 - Leerdam 2
  • 14318   6-4     Otio 2 - Batua 1
  • 14316   2-8     Gispen 6 - T.V.S. 2
  •  
  • 14319   8-2     T.V.S. 2 - Otio 2
  • 14320   7-3     Leerdam 2 - Gispen 6
  • 14321   3-7     Batua 1 - V.T.V. 9
  •  
  • 14322   ma. 25 mrt.   Leerdam 2 - T.V.S. 2
  • 14324   do. 28 mrt.    Otio 2 - V.T.V. 9
  • 14323   ma. 8 apr.    Gispen 6 - Batua 1
  •  
  • 14325   ma. 1 apr.   T.V.S. 2 - Batua 1
  • 14326   ma. 1 apr.   V.T.V. 9 - Gispen 6
  • 14327   do. 4 apr.    Otio 2 - Leerdam 2
  •  
  • 14328   ma. 15 apr.   V.T.V. 9 - T.V.S. 2
  • 14330   ma. 15 apr.   Batua 1 - Leerdam 2
  • 14329   vr. 19 apr.     Gispen 6 - Otio 2

              Team    Wedstrijdadres    Postcode  Plaats    Tel. zaal

  • V.T.V. 9, Helmkruid 9, 3434 CT Nieuwegein, 030 - 6066223
  • T.V.S. 2, Marktstraat 59, 3925 JP Scherpenzeel, 033 - 2772924
  • Otio 2, Camminghalaan 25, 3981 GD Bunnik, 030 - 6567487
  • Gispen 6, Pinksterbloem 91, 4102 KD Culemborg, 0345 - 514117
  • Batua 1, Pr.Johan Frisoplaats 1, 4196 AC Tricht, 0345 - 574377
  • Leerdam 2, Tiendweg 9, 4142 EG Leerdam, 0345 - 615985 

« Terug

Lid worden?

Bij interesse voor lidmaatschap van TVS vult u onderstaand formulier in. Wij nemen dan contact met u op.

Naam *
Telefoon *
E-mail *

* verplicht in te vullen velden

Activiteitenagenda

  • Clubkampioenschap 201906 May -
  • Ladderavond20 May -
  • Dubbeltoernooi03 Jun -
  • Ladderavond24 Jun -
  • Afsluitingstoernooi08 Jul -
  • Openingstoernooi09 Sep -

Sponsors

  • Brave Ideas BV | Hoek Marketing Support
  • Van Braak Accountants
  • Bikers Best Goldwings
  • Anemone Horse Trucks
  • Lasbedrijf den Hartog
  • Rema Automaterialen
  • Cluistra Aanhangers BV
  • PJ Milieu BV
  • Dimetra - Holland