FEBRUARI

Vrijdag 15 Februari -  Bijmaat 2 - T.V.S. 1

                                   Elan 2 - T.V.S. duo 1

Maandag 18 Februari - 19.00 u.  jeugdtraining door Geurt Geurtsen

                                       T.V.S. 1 - V.T.V. 5

                                       Batua 1 - T.V.S. 2

                                       T.V.S. 3 - Smash W. 1

                                       T.V.S. duo 1 - S.V.E. 4

Vrijdag 22 Februari -  H.T.T.C. 11 - T.V.S. 4

                                   T.T.V.N. 1 - T.V.S. duo 2

Woensdag 20 Februari -  Mark Duinkerke is jarig  

Zaterdag 23 Februari -  T.V.S. 1 jeugd - Shot 4    (begeleiding : Senioren duo team 2)

Maandag 25 Februari -  "3e LADDERAVOND"        Aanvang Jeugd : 19.00 uur

                                                           Aanvang Senioren :  20.30 uur

                                        T.V.S. 4 - Vita 1   

??  29 Februari -  Gerard van Viegen is jarig  

.

MAART

Maandag 4 Maart -  19.00 u. jeugdtraining door Everet van de Beek

                                  T.V.S. 2 - V.T.V. 9

                                  T.V.S. 4 - Leerdam 3

                                  T.V.S. duo 2 - Z.T.T.V. 2

Dinsdag 5 Maart -  Hoogland 6 - T.V.S. 3

Woensdag 6 Maart -  Hilversum 2 - T.V.S. duo 1

Vrijdag 8 Maart -  Shot 3 - T.V.S. 1

Zaterdag 9 Maart -  U.T.T.C. 1 - T.V.S. jeugd 1

Maandag 11 Maart -  19.00 u. jeugdtraining door Hans Mark

                                   T.V.S. 1 - Gispen 3

                                   T.V.S. 3 - Effect 2

                                   T.V.S. duo 1 - Iduna 1

Vrijdag 15 Maart -  Aris van Viegen is jarig  

                               Gispen 6 - T.V.S. 2

                               S.V.E. 15 - T.V.S. 4

                               ZETA 1 - T.V.S. duo 2

Zaterdag 16 Maart -  11.00 uur  Gispen 3 - T.V.S. jeugd 1

Maandag 18 Maart -  Serge Hoek is jarig 

                                   19.00 u. jeugdtraining door Jan van de Beek

                                   T.V.S. 2 - Otio 2

                                   T.V.S. 4 - Batua 3

                                   T.V.A. 1 - T.V.S. duo 1

                                   T.V.S. duo 2 - Shot 2

Donderdag 21 Maart -  V.T.V. 8 - T.V.S. 3

Vrijdag 22 Maart -  Z.T.T.V. 1 - T.V.S. 1

Zaterdag 23 Maart -  T.V.S. jeugd 1 - H.T.T.C. 4   (begeleiding T.V.S. senioren 1)

Zondag 24 Maart -  Edwin Vetkamp is jarig   

Maandag 25 Maart -  19.00 u.  jeugdtraining door Geurt Geurtsen

                                   T.V.S. 1 - Bijmaat 2

                                   Leerdam 2 - T.V.S. 2

                                   T.V.S. 3 - S.V.O. 4

                                   T.V.S. duo 1 - Elan 2

Dinsdag 26 Maart -  Jip Sluijter is jarig  

Donderdag 28 Maart -  Vita 1 - T.V.S. 4

Vrijdag 29 Maart -  Veenland 1 - T.V.S. duo 2

Zaterdag 30 Maart -  T.T.V.N. 3 - T.V.S. jeugd 1

.

Aanvang competitie Senioren

28 Jan

Vanaf Maandag 28 Januari zal een begin worden gemaakt met de Voorjaarscompetitie 2019, de laatste wedstrijden zullen worden gespeeld in de week van Maandag 15 April.

Aanvang competitie Jeugd

02 Feb

Op Zaterdag 2 Februari begint voor de Jeugd de Voorjaarscompetitie 2019, de laatste wedstrijd zal worden gespeeld op Zaterdag 20 April.

Ladderavond

25 Feb

Voor de derde keer zal dit seizoen op Maandag 25 Februari door de JEUGD, vanaf 19.00 uur, en de SENIOREN, vanaf 20.30 uur, worden gestreden voor de Laddercompetitie. 

Zoals gebruikelijk zullen er drie ronde's worden gespeeld volgens het "best of five" principe.

GRAAG OP TIJD AANWEZIG ZIJN.

Clubkampioenschap 2019

06 May

Op Maandag 6 Mei zullen de clubkampioenschappen 2019 voor de senioren en jeugd plaatsvinden.

Bij de jeugd wordt de titel verdedigd door HarmJan van den Herik.

Aanvang Jeugd - 19.00 uur

Bij de senioren is Jan van de Beek de titelverdediger in groep A.

In groep B wordt een opvolger gezocht voor Wilco Nieuwenhuizen die vorig jaar de titel won. 

Aanvang Senioren - 20.30 uur     

Ladderavond

20 May

Op Maandag 20 Mei zal voor de vierde keer dit seizoen een LADDERAVOND worden gehouden voor de Jeugd en Senioren waarop iedereen, in drie rondes tijd, zijn of haar plaats kan verbeteren.

De JEUGD gaat beginnen om 19.00 uur, en de SENIOREN gaan van start vanaf 20.30 uur.  

Zoals altijd geldt : WEES OP TIJD AANWEZIG

Dubbeltoernooi

03 Jun

Tijdens dit toernooi, op Maandag 3 Juni, worden er verschillende rondes gespeeld met steeds "verschuivende partners". De finalewedstrijden zullen daarna uit gaan wijzen wie de sterksten zullen zijn.

Jeugd  Aanvang 19.00 uur            Senioren - Aanvang 20.30 uur

Vorig jaar werd dit toernooi bij de Jeugd gewonnen door HarmJan van den Herik en bij de Senioren won Hans Mark.

Het is van belang dat iedereen op tijd aanwezig is in verband met de indeling van de dubbels voor de openingsronde.

Dit is het vierde toernooi van het  "Van Braak Accountants toernooi circuit" 

Lid worden?

Bij interesse voor lidmaatschap van TVS vult u onderstaand formulier in. Wij nemen dan contact met u op.

Naam *
Telefoon *
E-mail *

* verplicht in te vullen velden

Activiteitenagenda

  • Ladderavond25 Feb -
  • Clubkampioenschap 201906 May -
  • Ladderavond20 May -
  • Dubbeltoernooi03 Jun -

Sponsors

  • Lasbedrijf den Hartog
  • Rema Automaterialen
  • Cluistra Aanhangers BV
  • PJ Milieu BV
  • Dimetra - Holland
  • Brave Ideas BV | Hoek Marketing Support
  • Van Braak Accountants
  • Bikers Best Goldwings
  • Anemone Horse Trucks